Genius Kids English ®

1-2-4-8-12 Kişilik Gruplar

Kişiye Özel VIP Eğitim

Kurs Merkezleri

Matematik Dünyası Özel Öğretim Kurs Merkezlerinde sizleri nasıl bir ortam bekliyor?

Çalışma odalarımız öğrencilerimizin ferahlığı ve rahatı için özel olarak tasarlandı ve klasik sınıf havasından olabildiğince uzak duruldu.

Kurs merkezlerimizde eğitim öğretim kadrosuna özel önem verilmekte ve öğrencilerimiz alanında uzman ve tecrübeli eğitimcilere emanet edilmektedir.

The most privileged education system

Kurs merkezlerimizde, bilim grubu bazında birebir, 2 kişilik, 4 kişilik, 8 kişilik, 12 kişilik sınıflarda ders alabilir ve kendi ihtiyacınıza veya tercihinize göre kendi öğretim paketinizi oluşturabilirsiniz.

Kişiye Özel VIP Eğitim sistemi, her öğrencinin kişisel, biyoritimsel ve yetenek farkından kaynaklanan problemleri ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Kısaca bu projede, PDR uzmanları öncülüğünde, öğrencimiz kendi eğitim paketini oluşturuyor.

  4-6 yaş (Mini=Okul Öncesi), 7-10 yaş (Midi=İlkokul) ve 11-13 yaş (Maksi=Ortaokul) çocukları, kurs merkezlerimizde, İngilizce desteği yanısıra kendi yaş kategorisine göre zeka geliştirme etkinliklerine katılabilir.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Matematik Dünyası Kurs Merkezleri’nin sınırlı kontenjanı sayesinde, gelin siz de elit ve birebir ilgiyle eğitim almanın ayrıcalığını yaşayın.

Kalite ve marka anlayışı ile öğrencilerimiz, Matematik Dünyası Kurs Merkezlerinde takviye ve etkinliklerinden en iyi şekilde yararlanır.

Profesyoneller fark yaratır düşüncesiyle “the most privileged education system” projesini geliştirdik.

Tüm öğrenci ve velilerimizi şubelerimize bir kahve içmeye bekliyoruz.

YÜKSEK MATEMATİK BİREBİR ÖZEL DERS

Mühendislik, Fen Fakültesi, veya herhangi bir fakültede öğrenci iseniz sizde ihtiyacınıza göre aşağıdaki derslerden özel ders talep edebilirsiniz.

  • Analiz I-II (Calculus)
  • İleri Analiz I-II
  • Nümerik Analiz
  • Diferansiyel Denklemler I-II
  • Kısmi Türevli Diferansiyel Denklemler
  • Uygulamalı Matematik
  • Açıköğretim Matematik ve İstatistik
  • İngilizce Hazırlık Sınıfı Atlama Kursu