Üye Paneli
E-Mail:
Şifre:
Beni Hatırla
Üye Ol Şifre Hatırlat
Anket
Mental aritmetik eğitimine çocuğum:
Katılıyor
Katılmıyor
Göndermeyi düşünüyorum
Göndermeyi düşünmüyorum
Konu hakkında bilgim yok
Franchise

"Milli Eğitim Bakanlığı'nın en son düzenlemeleri gereği, örgün eğitim artık 1 bilim grubunda ve sadece "Özel Öğretim Kursları" ında yapılabilecek.

"Matematik Dünyası olarak Özel Öğretim Kurslarını, Türkiye genelinde MATEMATİK bilim grubunda yaygınlaştırıyoruz.

Şubeleşirken kalite anlayışı içerisinde hareket edip  başvuru sahiplerini titizlikle değerlendirecek,  liyakat, misyon ve vizyonlarına dikkat edeceğiz.

Matematik Dünyası Özel Öğretim Kurumu Açma - Ön Bilgiler

Matematik Dünyası® markasıyla MEB'e bağlı "Özel Öğretim Kursu" (örgün eğitim) veya "Çeşitli Kurs" (açıköğretim matematik vb) açabilirsiniz.

4.Sınıftan 12.Sınıfa kadar MATEMATİK ve diğer branşlardan zengin yayın desteği bulunmaktadır. Yayın yelpazemizde, konu anlatımlı defter kitaplar, Fasiküller, Yaprak Testleri ve Denemeler bulunmaktadır.

Şubeler arası "Merkezi Deneme" sınavı yapılacak, optik okuyucularla okunup, öğrencilerin durumları analiz edilecek, şube bazında da başarı sıralaması hesaplanarak, sınav karneleri şubelere gönderilecektir.

Kurumsal kimlik evrakları için zaman ve para harcamanıza gerek kalmayacak. Tüm form, broşür, afiş, el ilanı, kartvizit vb dökümanlar ve tasarımlarının hazır olması işlerinizi kolaylaştıracaktır.

Web tabanlı otomasyon sistemimizle, öğrenci kayıt, muhasebe programı ile bütün öğrencilerinizin kayıtlarını tutup, ödeme planlarını, birebir, grup veya sınıf ders programlarını, etüt, devamsızlık, ödevlendirme, borç-alacak dökümlerini çıkarabilirsiniz. Bunları isterseniz kayıtlı telefonlara SMS atabilirsiniz.

 

Şubemiz olmak isteyen ve ilkeli, özgüveni yüksek, disiplinli, girişimci ruha sahip, takım çalışmasına önem veren adaylarla çalışacağız.

Matematik Dünyası® her şubeye, teknik desteğini, kurumsal alt yapı imkanlarını, eğitim materyal ve yayınlarını sunacak ayrıca her şubenin öğretmen ve eğitim danışmanlarını yetiştirecektir. Bu eğitim ve destek ile de markasının başarısını garanti edecektir.

Matematik Dünyası özel öğretim kurslarının düşük kuruluş maliyeti ile birlikte, hazır ekipman, malzeme, araç, gereçleri, eğitim setleri, reklam desteği ile rahat edeceksiniz.

Matematik Dünyası marka yönetim merkezi ve bölgesel yönetim sistemi sayesinde, şube kurucuları, öğretmenler, danışmanlar ve zümre toplantılarıyla bilgi ve fikir paylaşımı yapılacak ve bu sayede profesyonel eğitim verilecektir.

Şube açmak isteyen girişimcilerimiz;

Aşağıdaki şube başvuru linkinden, şube başvuru formunu dolduracaklar ve göndereceklerdir.

Göndermiş olduğunuz şube başvuru formu, Matematik Dünyası tarafından incelenecek ve uygun bulunursa, "marka franchise şartları" ve "franchise ön başvuru formu" mail adresinize gönderilecektir.

Marka franchise şartlarımızı kabul ediyorsanız franchise ön başvuru formunu doldurup mail adresimize göndereceksiniz. (Bu ön başvurunuz resmi başvuru niteliği taşır)

Başvuru sahiplerine istenen belgelerle birlikte sözleşme aşaması için randevu verilecektir.

 

Şube ve Bayilik Başvuru Formunu doldurmak için tıklayınız

İletişim

  • Adres : Ertuğrulbey Cd. 296. Sk RA-DA Life No:4A/1-2-3 Eryaman ANKARA
  • Telefon: +90 312 283 33 34
  • GSM : +90 532 673 40 36
  • Email : info@matematikdunyasi.com.tr
  • Trademark Licenser & Franchiser Muammer KARAARSLAN

Facebook ve Twitter'da takip ediniz.