Genius Kids English ®

1-2-4-8-12 Kişilik Gruplar

Kişiye Özel VIP Eğitim

Hakkımızda

"The most privileged education system"

Kişiye Özel VIP Eğitim

Kişiye Özel VIP Eğitim Sistemi, Muammer KARAARSLAN tarafından Matematik Dünyası markası altında 2007 yılında uygulamaya konulmuştur. Sistemin büyük başarı göstermesi ve örnek teşkil etmesiyle yeni trend haline dönüşmüştür. Matematik Dünyası, dershanelerin kapanmasıyla birlikte, bu sistemi MEB, özel öğretim kursu şeklinde uygulamaya devam etmektedir.

Zeka Geliştirme Programı

Genius Kids Mental Aritmetik "Zeka Geliştirme Programı: Mental Aritmetik alt yapı çalışmaları 2007 de başlamış ve 2011 yılında uygulamaya konulmuştur.

Yaptığımız AR-GE çalışmaları sonucunda oluşturduğumuz eğitim materyalleri ve kitap setleri, yılın en iyi yayın ve eğitim ödülünü almamızı sağladı.

Yayıncılık

Bu alanda da tam öğrenme modeline göre okula yardımcı kaynak yayınlar hazırlanmıştır. Ayrıca mental aritmetik alanında da en kapsamlı yayınlar çıkarılmıştır.

Yayın ve materyallerimiz, ayrıca web tabanlı online eğitim yazılımları tamamen Matematik Dünyası® ve Genius Kids® ekibi tarafından üretilmektedir.

Prensiplerimiz

Tüm öğrencilerimizi kendi çocuğumuz gibi benimser ve ilgileniriz.

 Kendi çocuğumuza sunulmasını arzu edeceğimiz kalitede hizmet sunarız.

 Kendi çocuğumuzu göndermeyeceğimiz bir yere bir başkasının çocuğunu götürmeyiz   ve göndermeyiz.

 Tüm öğrencilerimizi, yaşı kaç olursa olsun, yetişkin kabul eder, onlarla bir yetişkinle konuşur gibi konuşuruz.

  Tüm velilerimizle bir dost gibi, onların beklentilerine en seri, en doğru ve en kaliteli biçimde cevap vermek amacındayız.

 Kendine güvenen, bağımsız, kendi davranışlarının sorumluluğunu alabilen, sosyal yönü kuvvetli çocukların aynı zamanda başarılı öğrenciler de olduğu gerçeğinden hareket ederek, öğrencilerimizin sosyal ve psikolojik gelişimlerine de önem veririz.

 Biz güvenilir olmayı esas kabul ederiz.