Genius Kids English ®

1-2-4-8-12 Kişilik Gruplar

Kişiye Özel VIP Eğitim

Kampanyalar


AVANTAJLI İNDİRİM KAMPANYALARI ve KAÇIRILMAYACAK FIRSATLAR

Her yıl Haziran ve Ağustos aylarında güncel fiyatlarımız üzerinden % 10 - %40 arasında erken kayıt indirimi  uygulanmaktadır. İndirimli fiyatlar her yıl uygulanmakta olup;

1 Mart-31 Ağustos tarihleri arasında kayıt yapıldığı takdirde geçerlidir. Erken kayıt indirimleri aşağıda belirtildiği gibi uygulanmaktadır.

01 Mart-31 Mayıs tarihleri arasında kayıt olan öğrencilere %20-%30 arasında indirim fırsatı sunulmaktadır.

01 Haziran-31 Ağustos 2016 tarihleri arasında  kayıt olan öğrencilere %10-%20 arasında indirim fırsatı sunulmaktadır.

Kontenjanlarımız sınırlıdır.

Sevgili Öğrenciler, "Kalabalık sınıflarda anlamıyorum, konu eksiklerim çok, çok çalışmam lazım çok" diyorsanız, Matematik Dünyası' nın trend haline getirdiği kişiye özel eğitim sistemimize katılabilirsiniz.


Yaz Kampları

Yaz dönemi tatilini değerlendirmesini bilen öğrenciler için büyük bir fırsattır. Hele hele önümüzdeki yeni Eğitim-Öğretim yılında sınavlara girecek öğrenciler için çok daha büyük fırsattır. Çünkü bizim size sunduğumuz bu kampanya en az 10 yıl tecrübeli dershane öğretmenleri eşliğinde, 12 kişilik gruplarda VIP eğitim imkanıdır ve sonuç almaya yöneliktir.

Matematik Kampında öğrenciler konularını tekrar etmiş, eksiklerini kapatmış oluyorlar.

NOT: Yaz Kampları için erken kayıt indirimleri son başvuru tarihi: 31 Mayıs'tır. (Her yıl için geçerlidir) Bu yıl yapılacak Yaz Kamp bilgileri için tıklayın


İNGİLİZCE ve beraberinde GENIUS KIDS MENTAL ARİTMETİK KAMPANYASI

[1 Haziran-31 Ağustos] tarihleri arasında, mental aritmetik programı öğrencilerine hızlandırma, eksik kapatma, egzersiz çalışmalarına yönelik Yaz Kursu yapılmaktadır. Yaz Kursuna katılan öğrencilere % 20 indirim uygulanmaktadır.